Hlavná stránkaHlavná stránka


Stolárska výroba – výroba samonosných drevených schodov, schodov na betón a drevených zábradlí

 

               

 • Vitajte na stránke firmy www.svrcek.sk , www.drevenepredmety.sk

  Ak nájdete u konkurencii identické výrobky lacnejše,ponúkame Vám rovnakú cenu ako u konkurencii,navyše zníženú o 10%.

  Sme firmou ktorá sa zaoberá  výrobou ,montážou schodov a zábradlí viac ako 25 rokov.
  Vyrábame schody na betón,samonosné schody v rôznych konštrukciach a tvaroch.Vyrábajú sa z bukového,jaseňového a dubového dreva (nie dihované) v hrúbke 4cm-môže byť aj iná hrúbka podľa požiadavky zákazníka.Povrchová úprava sa prevádza najčastejšie dvojzložkovým polyuetanovým lakom (3x striekané polomat).Uvedený lak zabezpečuje maximálnu oteruvzdornosť a zvýrazní kresbu dreva.Povrch dreva je možné farebne upraviť a tiež zabezpečiť proti šmyku ,novou technológiou -kartáčovaním.Návrhy schodišta sú prehodnotené staticky a dizajnovo architektom podľa najnovšich trendov.
  Konštrukcia zábradlia je realizovaná podľa priania zákazníka.Zákazník má možnosť si vybrať širokú škálu tipov zábradlí- napr. nerezové zábradlia v kombinácií s drevom.Na samonosné schody je možné namontovať tiež celodrevené zábradlie.

  Ako veľmi zaujímavú NOVINKU poskytujeme RETRO ŠTÝLOVÉ
   prevedenie zábradlia pri ktorom si môže zákazník voľne zvoliť motív (rôzne logá,znaky,reliéfy,mozaiky) rezby vyrezanej do zábradlia.  Pôsobíme komplexne,zabezpečujeme tiež osvetlenie schodov a vieme poradiť pri výbere iných dekoračných prvkov.
  Podľa priania zákazníka spĺňame jeho nápady.

  V prípade akýchkoľvek otázok sa s nami skontaktujte.

  -Samonosné schody a schody na betón sa vyrábajú iba z prírodného masívneho dreva v hrúbke 4 až 6 cm z materiálov-buk,jaseň,dub.               

 

 

Košík  

(prázdny)